لنوو لپ‌تاپ مفهومی با نمایشگر چرخان را به نمایش می‌گذارد

۲۶ مهر ۱۴۰۱
۰۵:۴۷:۴۲
سخت افزار
نظرات (0)

لنوو لپ‌تاپ مفهومی با نمایشگر چرخان را به نمایش می‌گذارد
نوآوری های لنوو
(اعتبار تصویر: Lenovo)
به نظر می‌رسد این روزها هر دستگاهی به صفحه‌نمایش انعطاف‌پذیر نیاز دارد در Lenovo Tech World 22، تعدادی از دستگاه‌های فن‌آوری صفحه‌نمایش رول شونده در رویداد مجازی به نمایش گذاشته شدند (در تب جدید باز می‌شود). علاوه بر تلفن‌های هوشمند قابل پیش‌بینی با صفحه‌نمایش چرخشی، که در نمایشگاه‌های فناوری بسیار آشنا شده‌اند، ما شیفته این بودیم که این فناوری گسترش صفحه نمایش را در لپ‌تاپ‌ها اعمال کنیم. یک لپ‌تاپ ThinkPad بدون نام با صفحه نمایش عمودی در حال گسترش توسط رئیس گروه دستگاه‌های هوشمند لنوو، لوکا روسی، در ویدیوی تعبیه‌شده در زیر برجسته شده است.


هیچ مشخصات فنی و حتی نامی برای لپ‌تاپ قابل چرخش مفهومی لنوو به اشتراک گذاشته نشده است، اما روسی گفت که امکانات ارائه شده توسط یک لپ‌تاپ رول شونده «قانع‌کننده» است. او اظهار داشت که نوع جدید لپ‌تاپ‌های تاشوی برنامه‌های چندوظیفه‌ای، مرور و تحرک را به سطح دیگری خواهد رساند.

نوآوری های لنوو


اگر مشتاق برخی از مشخصات فنی لنوو ThinkPad با صفحه‌نمایش چرخان هستید، متوجه می‌شویم که دستگاه نمایشی کاملاً بازشده به‌طور عجیبی شبیه ThinkPad X1 Fold 2022 است که در ابتدای سپتامبر معرفی شد. مطمئناً صفحه نمایش با استفاده از مکانیزم کاملاً متفاوت گسترش می یابد، اما نتیجه نهایی تقریباً یکسان به نظر می رسد - کاملاً باز در مقابل کاملاً باز شده. نسل دوم ThinkPad X1 تاشو یک صفحه نمایش عمودی بلند با قطر 16.3 اینچی در 2024 x 2460 پیکسل ارائه می دهد. با وجود این صفحه نمایش قابل توجه، لپ تاپ تا شده از نظر ردپایی شبیه به یک دستگاه 12 اینچی بود.

در این مرحله اولیه نمی‌توان گفت ThinkPad قابل چرخش از Tech World 22 دارای مشخصات / ابعاد صفحه‌نمایش یکسانی خواهد بود. علاوه بر این، بسیاری از چیزهای دیگر ممکن است قبل از اینکه این محصول به یک محصول مصرفی حمل و نقل تبدیل شود - اگر به آن مرحله برسد، تغییر کند.

نوآوری های لنوو

(اعتبار تصویر: Lenovo)
کاغذ یوگا لنوو

دیروز زمانی که مدیر بازاریابی مصرف کننده لنوو تصاویری از «مقاله یوگای لنوو» را در صفحه شبکه اجتماعی Weibo خود از طریق CN Beta منتشر کرد، نگاهی اجمالی به یکی دیگر از محصولات جالب لنوو در دست تولید داشتیم. تصاویر یک دستگاه کار با نمایشگر e-Ink و لبه قابل چنگ زدن با گاراژ قلم را نشان می دهند. این دستگاه دیگری است که فعلاً هیچ مشخصاتی برای تأمل در آن نداریم.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اطلاعات تخصصی رایانه و قطعات کامپیوتری است.